Servicemarknad personbilar

Christos Georgiadis Verkstadschef Tel: 08-553 779 12 christos.georgiadis@vwsodertalje.se
Alexander Paeglis Servicechef Tel: 08-553 779 45 alexander.paeglis@vwsodertalje.se
Tamara Draganovic Servicerådgivare Tel: 08-553 779 50 tamara.draganovic@vwsodertalje.se
Aleksander Zivanovic Servicerådgivare Tel: 08-553 779 50 aleksander.zivanovic@vwsodertalje.se
Lena Arvidsson Tidsbokare Tel: 08-503 33 535 lena.arvidsson@vwsodertalje.se
Madeleine Lundvall Servicerådgivare Tel: 08-553 779 50 madeleine.lundvall@vwsodertalje.se
Sandra Ahtiainen Servicerådgivare Tel: 08-553 779 50 sandra.ahtiainen@vwsodertalje.se
Tamara Draganovic Servicerådgivare Tel: 08-55377950 tamara.draganovic@dinbil.se
Tobias Karlsson Servicerådgivare Tel: 08-553 779 50 tobias.karlsson@vwsodertalje.se