Företagsavtal.

Optimera företagets bilägande med Volkswagen Stockholm.

Bli en attraktivare arbetsgivare

Att kunna erbjuda Volkswagen som tjänste- eller personalbil för sina anställda upplevs som en stor konkurrensfördel vid rekrytering, menar många av våra företagskunder. Volkswagens breda och attraktiva modellprogram attraherar och passar tjänstebilsförare i alla åldrar och livssituationer.

En komplett leverantör sänker dina kostnader

Som företag, oavsett med en stor eller liten vagnpark, har du möjlighet att teckna förmånliga avtal med Volkswagen Stockholm. Med ett brett och mycket attraktivt modellprogram har vi modeller i de flesta tjänstebilsklasser. Våra attraktiva bilar och tjänstelösningar ger ditt företag en låg totalkostnad på sista raden. Detta tack vare hög kvalitet, brett modellprogram och bra andrahandsvärden.

Förmåner när man är avtalskund hos Volkswagen

  • Stockholm ger ditt företag ett stort antal fördelar och förmåner.
  • Professionell rådgivning och kunskap.
  • Förmånliga rabatter på bil och utrustning.
  • Attraktiva serviceavtal.
  • Kompletta och flexibla finansieringslösningar.
  • Egen kontaktperson gällande alla bilfrågor.
  • Förmånliga försäkringserbjudanden

Kontakta oss.

Kontakta oss gärna för mer information.

Mikael Fredriksson

Fleet Sales Manager

Tel: 08-503 331 27

mikael.fredriksson@vwstockholm.se

Stefan Smideborn

Key Account Manager

Tel: 08-503 33263

stefan.smideborn@vwstockholm.se

Johannes Åbonde

Key Account Manager

Tel: 08-503 335 03

johannes.abonde@vwstockholm.se

Niclas Eisner

Key Account Manager

Tel: 08-503 330 34

niclas.eisner@vwstockholm.se

Micke Lönnquist

Key Account Manager

Tel: 08-503 332 20

micke.lonnquist@vwstockholm.se

Fredrik Nobel

Key Account Manager

Tel: 08-503 33 404

fredrik.nobel@vwstockholm.se

Robert Andén

Key Account Manager

Tel: 08-503 332 79

robert.anden@vwstockholm.se

Joel Nerbrant

Account Manager Täby

Tel: 08-503 337 07

joel.nerbrant@vwstockholm.se

Jennie Dyrssen

tf Försäljningschef

Tel: 08-503 330 49

jennie.dyrssen@dinbil.se

Christian Lindohf

Account Manager Kista

Tel: 08-503 333 29

christian.lindohf@vwstockholm.se

Daniel Blom

Account Manager Södertälje

Tel: 08-503 339 05

daniel.blom@vwsodertalje.se

Helena Lönnström

Account Manager Hammarby Sjöstad

Tel: 08-503 333 13

helena.lonnstrom@vwstockholm.se

Andreas Höglund

Account Manager Smista

Tel: 08-503 339 28

andreas.hoglund@vwstockholm.se

Golf Lim TSI 110/115

Privatleasing.

Läs mer

Golf Alltrack TDI 184 DSG 4MOTION.

Privatleasing.

Läs mer

Den här webbplatsen använder sig av cookies


Volkswagen Group Sverige AB placerar cookies på din dator när du besöker våra webbsidor. Volkswagen Group Sverige AB förutsätter att du godkänner att cookies placeras på din dator om din webbläsare är inställd att tillåta dem.

Läs mer om våra cookies och scripts