PersonbilarTransportbilarErbjudandenPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
Göm karta
Volkswagen Smista
Adress
Smista allé 13, Segeltorp
Volkswagen Södertälje
Adress
Forskargatan 13, Södertälje
Volkswagen Östermalm
Adress
Södra Fiskartorpsvägen 22, Stockholm
Volkswagen Bromma
Adress
Ulvsundavägen 120-132, Bromma
Volkswagen Hammarby
Adress
Hammarby Fabriksväg 45, Stockholm
Volkswagen Värmdö
Adress
Leveransvägen 1-3, Gustavsberg
Volkswagen Kista
Adress
Malaxgatan 2, Kista
Volkswagen Bredden
Adress
Kanalvägen 10-12, Upplands Väsby
Volkswagen Vällingby
Adress
Ångermannagatan 142, Vällingby
Volkswagen Täby
Adress
Gamla Norrtäljevägen 105, Täby
Försäljning personbilar
Försäljning transportbilar
Reservdelsbutik
Reservdelar på telefon
Verkstadsbokning på telefon
Visa alla

Volkswagen Smista - Försäljning personbilar

Kontaktuppgifter och öppettider
Adress
Smista allé 13, Segeltorp
Epost
Telefon
08-503 338 30
Öppettider
Mån-fre
09:00-18:00
Lör-sön
11:00-16:00
Personal
Oscar Vargas
Säljare e-Mobility
08-503 337 73
oscar.vargas@vwstockholm.se
Lotta Larson
Säljare e-Mobility
08-503 338 39
lotta.larson@vwstockholm.se
Martin Roxström
Säljledare Personbilar
08-503 336 38
martin.roxstrom@vwstockholm.se
Veronica Deilert
Säljare
08-503 332 25
veronica.deilert@vwstockholm.se
Mattias Cederlöf
Säljare
08-503 338 33
mattias.cederlof@vwstockholm.se
Martin Pettersson
Säljare
08-503 331 81
martin.pettersson@vwstockholm.se
Susan Niskanen
Försäljningskoordinator
08-503 338 36
susan.niskanen@vwstockholm.se
Kevin Nourozian
Säljare
08-503 338 34
kevin.nourozian@vwstockholm.se
Frank Jeneé
Platschef
08-503 332 28
frank.jenee@vwstockholm.se
Erik Hjorth
Säljare
08 - 503 338 35
erik.hjorth@vwstockholm.se
Petter Englund
Försäljningschef
08-553 779 95
petter.englund@dinbil.se