PersonbilarTransportbilarErbjudandenPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
Göm karta
Försäljning personbilar
Försäljning transportbilar
Reservdelsbutik
Reservdelar på telefon
Verkstadsbokning på telefon
Visa alla

Volkswagen Bromma - Försäljning personbilar

Kontaktuppgifter och öppettider
Adress
Ulvsundavägen 120-132, Bromma
Epost
Telefon
08-503 337 80
Öppettider
Mån-fre
09:00-18:00
Lör-sön
11:00-16:00
Personal
Patrik Welander
Försäljare
08-503 33 259
patrik.welander@vwstockholm.se
Ian Elezovic
Försäljare
08-503 332 84
ian.elezovic@vwstockholm.se
Nenne Mladenovic
Försäljare
08-503 332 80
nenne.mladenovic@vwstockholm.se
Patricia Dytlow
Receptionist
08-503 331 12
patricia.dytlow@vwstockholm.se
John Sabet
Försäljare
08-503 332 38
john.sabet@vwstockholm.se
Michel Richter
Säljledare
08-503 334 49
michel.richter@vwstockholm.se
Niklas Eldh
Platschef
08-503 332 23
niklas.eldh@vwstockholm.se
Marcus Hägg
Säljare
08-50333106
marcus.hagg@vwstockholm.se