PersonbilarTransportbilarErbjudandenPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
Göm karta
Försäljning personbilar
Försäljning transportbilar
Reservdelsbutik
Reservdelar på telefon
Verkstadsbokning på telefon
Visa alla

Volkswagen Hammarby - Försäljning personbilar

Kontaktuppgifter och öppettider
Adress
Hammarby Fabriksväg 45, Stockholm
Epost
Telefon
08-503 33 200
Öppettider
Mån-fre
09:00-18:00
Lör-sön
11:00-16:00
Personal
Martin Jenvén
Försäljningschef personbilar
08-503 332 66
martin.jenven@vwstockholm.se
Jarl Harrysson
Säljledare e-Mobility
08-503 334 43
jarl.harrysson@vwstockholm.se
Roberto Beffa
Säljare Taxiförsäljning e-Mobility
08-503 33 254
roberto.beffa@vwstockholm.se
Peter Lindeqvist
Säljare e-Mobility
08-503 33 205
peter.lindeqvist@vwstockholm.se
Erik Hedman
Säljare e-Mobility
08-503 336 56
erik.hedman@vwstockholm.se
Johan Gullbring
Säljare e-Mobility
08-553 779 03
johan.gullbring@vwstockholm.se
Anders Olsson
Säljare e-Mobility
08-503 33 211
anders.olsson@vwstockholm.se
Lars Rydén
Säljare e-Mobility
08-503 332 52
lars.ryden@vwstockholm.se
Thayr Al-Badri
Säljare
08-503 332 04
thayr.al-badri@vwstockholm.se
Thor Nordström
Säljare
08-503 332 69
thor.nordstrom@vwstockholm.se
Jonathan Mendoza
Säljare
08-503 336 29
jonathan.mendoza@vwstockholm.se
Anna Cagatay
(Föräldraledig) VIP Säljare
08-503 337 02
anna.cagatay@vwstockholm.se
Agnes Svensson
VIP Säljare
08-503 332 57
agnes.svensson@vwstockholm.se
Philip Wink-Ölander
Säljare
08-503 330 93
philip.winkolander@vwstockholm.se