PersonbilarTransportbilarErbjudandenPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
Göm karta
Försäljning personbilar
Försäljning transportbilar
Reservdelsbutik
Reservdelar på telefon
Verkstadsbokning på telefon
Visa alla

Volkswagen Kista - Försäljning personbilar

Kontaktuppgifter och öppettider
Adress
Malaxgatan 2, Kista
Epost
Telefon
08-503 33 200
Öppettider
Mån-fre
09:00-18:00
Lör-sön
11:00-16:00
Personal
Fredrik Weman
Säljare
08-553 779 26
fredrik.weman@vwstockholm.se
Fredrik Webering
Säljare
08-503 332 15
fredrik.webering@vwstockholm.se
Johan Swenning
Säljare
08-503 339 47
johan.swenning@vwstockholm.se
Richard Forslund
Försäljningschef
08-503 337 82
richard.forslund@vwstockholm.se
Johan Öberg
Säljare
08-503 332 62
johan.oberg@vwstockholm.se
Joakim Åkerberg
Säljare
08-503 331 40
joakim.akerberg@vwstockholm.se
Joakim Arenander
Säljare
08-503 332 67
joakim.arenander@vwstockholm.se
Philip Jonsson
Säljledare
08-503 331 25
philip.jonsson@vwstockholm.se
Cenk Kocagözoglu
Säljare
08–503 336 06
cenk.kocagozoglu@vwstockholm.se
Fredrik Videll
Säljare
08-503 332 61
fredrik.videll@vwstockholm.se
Linda Malmberg
Säljare
08-503 332 48
linda.malmberg@vwstockholm.se
Servan Alaca
Säljare
08-503 338 05
servan.alaca@vwstockholm.se