PersonbilarTransportbilarErbjudandenPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
Göm karta
Försäljning personbilar
Försäljning transportbilar
Reservdelsbutik
Reservdelar på telefon
Verkstadsbokning på telefon
Visa alla

Volkswagen Täby - Försäljning personbilar

Kontaktuppgifter och öppettider
Adress
Gamla Norrtäljevägen 105, Täby
Epost
Telefon
08-503 332 00
Öppettider
Mån-fre
09:00-18:00
Lördag-söndag
11:00-16:00
Personal
Fredrik Wallin
Försäljningschef nya bilar
08-503 333 49
fredrik.wallin@vwstockholm.se
Helene Frosth
Receptionist
08-503 335 83
helene.frosth@vwstockholm.se
Stefan Ovemark
Säljare
08-503 33 236
stefan.ovemark@vwstockholm.se
Johan Lindgren
Säljare
08-503 333 86
johan.lindgren@vwstockholm.se
Christian Bäck
Säljledare
08-503 332 58
christian.back@vwstockholm.se
Kenneth Höie
Säljare
08-503 334 56
kenneth.hoie@vwstockholm.se
Adrian Pettersson
Säljare
08-503 334 91
adrian.pettersson@vwstockholm.se
Henrik Hasselberg
Säljare
08-503 334 92
henrik.hasselberg@vwstockholm.se
Fredrik Johannesson
Säljare
08-503 334 85
fredrik.johannesson@vwstockholm.se
Kalinn Franzén
Säljare
08-503 337 95
kalinn.franzen@vwstockholm.se
Daniel Håkansson
Säljare
08-503 332 09
daniel.hakansson@vwstockholm.se